صدور بارنامه الکترونیک در سراسر کشور از طریق هوشمند سازی سامانه صدور بارنامه

 ردیابی لحظه ای وسایل نقلیه و رانندگان توسط بروزترین سیستم GPS  پیگیری کالاهای در حال حمل

 پوشش کامل بیمه مسئولیت حمل برای تمام کالاها و همچنین بیمه تکمیلی رانندگان

 

این شرکت با تمام توان و ظرفیت، آماده خدمات رسانی به صاحبان کالا و شرکتهای تولیدی و صنعتی در کلیه حوزه های حمل و نقل و همچنین امکان قبول مدیریت حمل و پذیرش کلیه ی مسئولیت های آن می باشد.

 

شرکت حمل نقل فجرجهاد با تاکید بر مشتری مداری و سعی و تلاش خود جهت ارائه خدمات لجستیکی در اسرع وقت با رعایت نکات ایمنی و قیمت مناسب بکار می گیرد.

فرآیند ارائه ­خدمات حمل و نقل

بازاریابی
مذاکره: در این روش ابتدا مشتریان بالقوه هر منطقه شناسایی می­گردند که از طریق تلفن، ایمیل و … ارتباط اولیه صورت می‌پذیرد. سپس با برگزاری جلسات متعدد و مذاکرات حضوری توانمندی‌های شرکت مطرح می‌شود و در صورت تمایل مشتری مراحل بعدی (عقد قرارداد و….) صورت می‌پذیرد. شرکت در مناقصات: در این روش از طریق روزنامه، اینترنت و شرکت‌هایی که مناقصات را جمع‌آوری و ارائه می‌کنند از کلیه مناقصات داخلی و خارجی مطلع و با توجه به توانایی‌های شرکت در آن منطقه خاص، در مناقصات شرکت می‌نماید. فرآیند تعیین نرخ شرکت در مناقصات با همکاری مدیران شعب، مدیر مالی، مدیر بازاریابی صورت می‌پذیرد و پس از تأیید و امضاء اعضای هیئت مدیره در مناقصه ارائه نرخ می‌شود. مکاتبات: در این روش پس از شناسایی مشتریان خاص (به‌طور مثال واحدهای صنعتی یک شهرک صنعتی) با تک‌تک این واحدهای صنعتی مکاتبه ‌صورت می‌پذیرد و عمدتاً همراه با مکاتبات صورت گرفته یک نسخه از کاتالوگ شرکت نیز ارائه می‌شود و در صورت پذیرش از سوی مشتری، مراحل بعدی کار صورت می‌گیرد.
عقدقرارداد
پس از انجام مرحله بازاریابی، در صورت موافقت مشتری پیش‌نویس قرارداد به مشتری ارائه می­شود که پس از بررسی مشتری و با توافق طرفین، قرارداد منعقد می‌شود. در این مرحله مدیر امور قراردادها، مدیر حقوقی و ذیحساب شرکت، قرارداد را تأیید می­نمایند و جهت امضای نهایی به اعضای هیئت مدیره ارائه می­شود.
برنامه ریزی حمل
بر اساس مفاد قرارداد، واحد برنامه‌ریزی حمل با استفاده از سیستم جامع تحت وب و بهره‌گیری از توانمندی‌های شعب و نمایندگی‌های سراسر کشور، نسبت به برنامه‌ریزی صحیح حمل به صورت برخط اقدام نموده و تحویل به موقع محموله در مقصد را کنترل می‌نماید. همچنین، این واحد پس از اتمام عملیات حمل نیز نسبت به کنترل اسناد بارنامه‌ای حمل و ارسال این اسناد به امور مالی اقدام می‌نماید.
عملیات حمل
واحد ناوگان شرکت بر اساس برنامه‌ی حمل ابلاغی از سوی واحد برنامه‌ریزی حمل نسبت به تأمین کامیون مورد نیاز جهت انجام مطلوب برنامه حمل با توجه به نوع کامیون مورد نیاز اقدام می­نماید. این واحد با استفاده از نرم‌افزار GPS نسبت به کنترل دقیق حرکت کامیون در مسیر و تحویل مطلوب محموله در مقصد برنامه‌ریزی می‌نماید. مالکیت این کامیون‌ها ممکن است در اختیار شرکت باشدو یا به‌صورت خود مالکی و تجاری باشند.
تحویل کالا و تسویه حساب
پس از انجام عملیات حمل، رانندگان کامیون‌های تجاری به شعب و نمایندگی­های شرکت در سراسر کشور مراجعه و پس از تحویل مدارک تخلیه و بارنامه‌های حمل و ثبت این اطلاعات در سیستم جامع تحت وب، نسبت به دریافت حواله‌های بانک کشاورزی اقدام می‌نمایند. این حواله‌ها از کلیه‌ی شعب سراسر کشور بانک کشاورزی قابل دریافت کرایه می‌باشند. پس از دریافت مدارک تخلیه کالا توسط شعب و نمایندگی­های شرکت از رانندگان، این مدارک به واحد برنامه‌ریزی حمل ارسال و پس از کنترل در این واحد، به امور مالی شرکت جهت تهیه صورت­حساب نهایی و ارسال برای مشتریان ارائه می‌شود.
اتوماسیون