خدمات مشتریان

یکی از بارزترین و متمایزترین خدماتی است که شرکت فجر جهاد به مشتریان ارائه می دهد. این شرکت با در اختیار داشتن حدود 60 دستگاه کشنده بنز و ایویکو و ناوگان حمل و نقل تجاری امکان حمل و نقل بار و کالا به مقاصد مورد نظر مشتریان را فراهم نموده است.
مشاور در تخصیص دادن بهترین نوع حمل ونقل و استریپ مشاوره و بررسی راه کارهای حمل و نقل کم کردن هزینه و رضایتمندی صاحبان کالا پاسخ به استعلام کرایه بارهای کفی، کمپرسی، کمرشکن ، سنگین و فوق سنگین مطالعه در زمینه قیمت گذاری بهینه ی خدمات حمل و نقل جاده ای مشاور شما در امر لجستیک و مدیریت حمل بارهای پروژه ای ارائه خدمات مشاوره ، اجرا، نظارت بر اجرای پروژه های بهبود عملکرد شرکتهای حمل و نقل جاده ای بین شهری حسب درخواست مشتری در شعب سراسر کشور
یکی دیگر از خدماتی است که توسط شرکت فجر جهاد ارائه می گردد. این شرکت در راستای توسعه صنعت حمل و نقل و خدمت به مشتریان، قصد دارد بهترین و سریعترین خدمات را با بهره گیری از نمایندگیها و شعب معتبری که در داخل از کشور دارد، ارائه نماید.

Lorem ipsum dapibus

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo neque aliquam mauris massa lacus rhoncus.
Maecenas tempor augue

At malesuada neque aliquam mauris massa lacus rhoncus

Nisi metus massa

Im perdiet quis quecu rabitur malesuada comdo viva

 

Contact us


Fusce ut velit laoreet, tempus arcu eu, molestie tortor. Nam vel justo cursus, faucibus lorem eget, egestas eros. Maecenas eleifend.

اتوماسیون