کمک ۱۰میلیاردی هلدینگ آتیه صبا و شرکت های تابعه به زلزله زدگان سی سخت
مارس 5, 2021
حمل 11/000 تن گاز مایع در مسیرهای صعب العبور توسط فجرجهاد
آوریل 27, 2021

شرکت فجرجهاد برنده مناقصه پسماند شهری اسلامشهر شد

 

شرکت فجرجهاد در راستای اهداف تعیین شده در سال 1400و ضمن توجه به دورنمای کلی خود و با بهره‌گیری از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سال تولید- پشتیبانی‌ها- مانع زدایی‌ها گام بزرگی جهت ورود به بازارهای جدید برداشت.
این شرکت  قصد دارد علاوه بر مسئولیت‌های سازمانی خود در جهت ارتقاء جایگاه و افزایش درآمد و بهره‌وری این سازمان قدم در بازارهای جدیدتری بگذارد.
به گفته مهندس ولی‌زاده مدیرعامل و ناسب رییس هیات مدیره  شرکت حمل و نقل فجرجهاد، این شرکت با حضور در فرآیند مناقصه پسماند و با ارائه نرخ کارشناسی طی رقابت با سایر شرکت‌های حمل ونقل برنده مناقصه بالغ بر 000/100 تن پسماند اسلامشهر شد.
این پروژه با 5 دستگاه کشنده وسمی تریلر و با ظرفیت روزانه بین 250 تا 300 تن طی قراردادی یک ساله با شهرداری اسلامشهر منعقد گردید.
این اولین قدم محقق شده از برنامه‌های پیش روی این شرکت  در سال جدید می‌باشد که با تلاش مدیرعامل و سایر همکاران در بخش‌های مختلف سازمان بدست آمده است.
ولی زاده گفت: حمل و جابجایی به موقع پسماند شهری از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و برنامه ریزی های لازم برای حمل پروژه مذکور انجام پذیرفته و امیدواریم با ورود به حوزه بازارهای جدید نسبت به عملیاتی کردن این پروژه گامهای موثری برداریم تا کارنامه موفقی  برای ورود به حمل پسماند در سایر شهرهای استان تهران بجا بگذاریم.