انتصاب شهریارحسین بربه عنوان عضو هیأت مدیره شرکت فجر جهاد

طی حکمى از سوی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا؛ شهریارحسین بر به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت فجر جهاد منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت حمل نقل جاده ای فجر جهاد، طی حکمى از سوی هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، شهریار حسین بر به جای رضا امیدوار تجریشی به عنوان عضو هیأت مدیره حمل نقل جاده ای فجر جهاد منصوب گردید.

در این جلسه سید هوشنگ ولی زاده مدیر عامل و نایب رییس هیأت مدیره شرکت حمل نقل جاده ای فجر جهاد، ضمن عرض تبریک به جناب آقای حسین بر بابت انتصاب شایسته ایشان، برای جناب آقای رضا امیدوار ارزوی موفقیت و سلامتی نمودند.

در این حکم آمده است:

نظر به تخصص و شایستگى جنابعالى در ایفای این مسؤلیت انتظار میرود با توکل به حضرت حق و بهره‌برداری از روحیه نشاط و خلاقانه، برنامه‌ریزی هدفمند و معطوف نمودن حداکثر توان علمی و مدیریت در انجام مسؤلیتهای محوله و تحقق اهداف کلان گروه گام‌های مفید و مؤثری بردارید.

امید است با استعانت از خداوند متعال همواره موفق و مؤید باشید.

لازم به کفتن است: شرکت حمل‌و‌نقل جاده‌ای فجر جهاد در سال ۱۳۷۰ توسط صندوق بازنشستگی کارکنان وزارت جهاد کشاورزی و با رویکرد بهره‌گیری از فرصت‌های کسب و کار موجود در بازار حمل محمولات شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه این وزارت تأسیس شد.

عمدۀ فعالیت ۱۰ سال شرکت از بدو تأسیس تا پایان سال ۸۰ به حمل محمولات علوفه‌ای شرکت پشتیبانی امور دام، اختصاص داشت و طی این دوره بیش از ده‌ها میلیون تن انواع نهاده‌های دامی توسط این شرکت از مبادی بندری به مقاصد مورد نظر حمل و تحویل شده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اتوماسیون
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x