نشست مدیران عامل فجر جهاد و شایان دیزل

فریدون حمیدی مدیرعامل شایان دیزل: همکاری با فجر جهاد به عنوان یکی از برترین شرکت های حمل و نقل کشور برای مجموعه شایان دیزل مایه مباهات است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فجرجهاد؛ مدیرعامل شرکت شایان دیزل به همراه هیئت همراه از فجرجهاد بازدید نموده و یک دستگاه کشنده این شرکت با برند Dafran را جهت تست و بررسی مدیران فنی و ستادی در این شرکت مستقر نمودند.

سید هوشنگ ولی‌زاده مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره در این دیدار ضمن قدردانی از حسن اعتماد شرکت شایان دیزل بابت انتقال یک دستگاه کشنده به شرکت فجرجهاد عنوان داشت:

از آنجا که متوسط عمر ناوگان ملکی شرکت فجرجهاد از نظر استاندارد های داخلی و بین المللی به پایان رسیده و ضرورت نوسازی ناوگان بیش از پیش احساس می شود، هیئت مدیره شرکت در راستای نوسازی ناوگان و استفاده از ظرفیت‌ کشنده های تمام اتومات و هایتک با تأمین کنندگان معتبر وارد مذاکره شده و اولین گام این مذاکرات با شرکت شایان دیزل سازنده داخلی برند Dafran (محصول مشترک اروپا و چین) که در شهر شیراز تولید می‌شود آغاز شد.

یکی از مهمترین فاکتورها برای اخذ پروانه سراسری توانمند، ارائه اسناد حداقل ۱۰۰ دستگاه کشنده میباشد به همین خاطر توسعه ناوگان یکی از اولیت ها برای رسیدن به این هدف مهم و برنامه ریزی از پیش تعیین شده میباشد.

در راستای دستیابی به این مهم، پس از چندین جلسه رایزنی و تبادل نظر اولین کشنده برای تست فنی و بازدید و بررسی مدیران فنی و ستادی وارد شرکت فجرجهاد شد.

فریدون حمیدی مدیرعامل شایان دیزل نیز ضمن تشکر از مدیر عامل و هیئت مدیره فجرجهاد بیان داشت: همکاری با فجرجهاد که یکی از  نام های آشنا و دیرینه در صنعت حمل و نقل کشور می باشد مایه مباهات بوده و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد ادامه این همکاری ها باشیم.

حمیدی افزود: بیش از ۲۰درصد قطعات این خودرو تولید داخلی و گیربکس کشنده فوق از برند معتبر ZF  آلمان می باشد که اخیراً با استقبال متقاضیان داخلی مواجه شده و تولید انبوه آن نیز شروع شده است.  ضمناً بر اساس نتایج CRM شرکت شایان دیزل استفاده کنندگان این کشنده از توان فنی، کشش و تطابق آن با جغرافیای داخلی ایران اعلام رضایت داشته اند.

مدیر عامل شایان دیزل اذعان داشت: در شرایط کنونی کشور و با توجه به مشکلات اقتصادی عدیده ناشی از تحریم‌ها آنچه بیش از هر زمانی مورد اهمیت می‌باشد؛ توجه ویژه به تولید داخلی و حمایت از چرخه تولید ملی می باشد امیدواریم آغاز همکاری با شرکت فجرجهاد بتوانیم خدمات قابل قبولی را ارائه نموده و به عنوان یکی از شرکای تجاری قدم های موثری در راستای مسئولیت اجتماعی خود برداریم.

لازم به ذکر است در این جلسه راجع به سه موضوع اساسی بحث و گفتگو صورت پذیرفت:

۱. خرید ۵۰ دستگاه برند Darfan به صورت تدریجی و طی مدت ۹ ماه

۲. اخذ مجوز خدمات پس از فروش و یا نمایندگی شرکت شایان دیزل توسط شرکت فجرجهاد

۳. واگذاری کشنده های فوق به صورت اعتباری و نقدی توسط شرکت شایان دیزل

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اتوماسیون
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x