نشست رئیس هیأت مدیره فجر جهاد با مدیر عامل گروه اسنپ
آگوست 5, 2021
نمایش همه

سید مهدی بوستانی بعنوان مدیر عامل فجر جهاد منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی فجر جهاد طی مراسمی سید مهدی بوستانی بعنوان مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره منصوب و از زحمات شهریار حسین بر سرپرست سابق شرکت تقدیر شد.
در این مراسم هادی اکبرپور رئیس هیات مدیره ابتدا از زحمات سید هوشنگ ولی زاده ( نایب رئیس اسبق هیات مدیره) تشکر نموده و برای ایشان ارزوی موفقیت نمودند .
وی همچنین ضمن خوشامد گویی به مدیرعامل جدید اذعان داشت: از همه مدیران و کارکنان فجر جهاد میخواهم در فرصت باقیمانده تا انتهای سال 1400 با تمام توان در جهت پیشبرد اهداف فجر جهاد یاریگر مهندس بوستانی بوده و مانند همیشه از هیچ کوششی دریغ ننمایند.
اکبرپور تاکید کرد : فجر جهاد با تلاشهای کارکنان و مدیران عامل گذشته از سال 98 در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته و امیدوار هستیم با حضور مهندس بوستانی که از مدیران با سابقه صنعت حمل و نقل میباشند شاهد اعتلای هر چه بیشتر فجر جهاد باشیم.
بوستانی مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره فجر جهاد نیز گفت: از اینکه در جمع شما کارکنان شریف و زحمتکش فجر جهاد هستم خوشحال بوده و امیدوارم که با همدلی، اتحاد و همبستگی بتوانیم فجر جهاد را به روزهای درخشان و پرافتخار گذشته برگردانیم. همچنین از حسن نظر هیات مدیره محترم، هلدینگ آتیه صبا و صندوق بازنشستگی کشوری کمال تشکر را داشته و ازهمین امروز نسبت به اجرایی نمودن برنامه های مد نظر با تمام توان اقدام خواهیم نمود.